Spřátelíš??? Pokud chceš, tak Tady

Srpen 2009

Jak rozeznat dobro od zla?

13. srpna 2009 v 17:44 | Akéla |  Ostatní
Mnohokrát je těžké rozeznat dobro od zla i když se od sebe tolik liší. Mnoho z vás by tvrdilo, že černí draci jsou zlí, ale není to pravdivé o všech. Stejně tak mohou mít černé zbarvení jednorožci a pegasové a další fantasy tvorové. Někdy však dobrý jednorožec vypadá vedle toho zlého naprosto stejně. Chtělo by to zrcadlo, které odráží úmysly a vlastnosti těchto tvorů, ale bohužel takové neexistuje ani ve fantasii. Je tu však jedna možnost, kterou lze zvolit, ale pokud jde o zlého tvora, je třeba nesmírné opatrnosti. Stačí se pokusit navázat kontakt. Kdyby se jednalo o dobro, stali by se z vás velcí přátelé, ale zlo nedokáže cítit přátelství ani lásku a proto by se vás pokusilo ihned zničit. Proto je dobré mít se na pozoru, protože nevíme co se uvnitř nich skrývá. Fantastičtí tvorové jsou pro nás neznámí tvorové a opravdu je spřátelení s nimi nebezpečné.

Proč jsou zlí tvorové vždy černí?
To je častá otázka a odpověď je jednoduchá:
Srst či kůže nebo šupiny jim zčernají.
A za jak dlouho?
U každého je to jinak, podle toho kolik jim je let. Kdž jim bude například dvacet let, zčernají za stejnou dobu.
Je možné jim pomoci?
Ano i ne. Ti co jsou uhlově černí a nemají na sobě jediný chlup jiné než černé barvy již nevratně propadli zlu. Ti ostatní mají ještě šanci vrátit se k dobru.

Diplomek pro každého z vás!

13. srpna 2009 v 10:12 | Akéla |  Diplomky
Jelikož mám obrovskou radost z toho, že sem chodíte, rozhodla jsem se vás odměnit. Daruji vám alespoň diplomek, doufám, že se vám bude líbit. Je pro každého z vás, co sem chodíte. Ať už jste tu po prvé či po miliónté, můžrtr si ho zkopírovat :-)

Mám blog o koních!

10. srpna 2009 v 14:14 | Akéla |  Blog
Dneska jsem si založila blog o koních. Nebudu koně míchat do fantasie a proto tu budou sem tam nějaké obrázky, ale pokud by vás zajímalo více, tak klikněte na následující odkaz:
www.s-horse.blog.cz - najdete tu mnoho obrázků koní, informace o nich, soutěže citáty a další. děkuji za návštěvu :-)

Divoká duše

10. srpna 2009 v 11:51 | Akéla |  Koně
Na již zmiňovaném koňském táboře v Kutné hoře jsem se bezmezně a nevratně zamilovala do koní. Ucítila jsem jejich sílu, stačil jediný pohled z očí do očí a já poznala, jací jsou. Jejich oč jsou jako zrcadlo odrážející jejich zevnějšek, na těch nádherných, velkých, temných očích poznáme, jestli koně něco trápí, jestli je šťastný nebo rozzlobený... je toho spousta. I lidské oči dokáží mnoho vypovědět, především jaký je, u koní lze spatřit a cítit jejich pocity. Poznala jsem, že koně jsou mírumilovní, ale v žilách jim koluje krev jejich prastarých divokých předků.


Tato nádherná zvířata by měla také mít místo na mém blogu a proto jsem vytvořila rubriku "Koně".
Tady máte pár jejich obrázků:

Nejradši mám Fríské koně
Arabští plnokrevníci jsou nejušlechtilejším plemenem na světě.

Jsem zpět

10. srpna 2009 v 11:20 | Akéla |  Blog
Ahooooooooj!!!!
Tak jsem konečně zpátky. Na táboře bylo super, naučila jsem se trochu jezdit na koni, ale chci vám sdělit něco jiného. Nefungoval nám internet, protože modem spálila bouřka, ale konečně se ti lidé dopracovali k tomu, že nám ten nový modem zapojí! Takže hurá na články. Jinak děkuji mým věrným návštěvníkům, že tu byli i v dobu mé nepřítomnosti. A ještě se chci omluvit, protože jsem psala do chatu, že se 2.8. sejdeme, ale já nemohla přijít, protože jsem prostě neměla přístup na internet.