Spřátelíš??? Pokud chceš, tak Tady

Březen 2010

Dragonses

27. března 2010 v 20:00 | Kalkana |  Draci

Který drak se vám líbí nejvíce


1.2.


3.


4.


5.


6.7.


8.

9.


10.

blahopřeji

23. března 2010 v 17:12 | Kalkana |  Ostatní
Milá Simčo (Nashime, Rocky, Simíčku atd.) :-D

Přeji ti všechno nejlepší k tvým narozeninám. Přeji ti hodně krásných zážitků, plno kamarádů atd. zbytek ti povím na oslavě!!!!

A tady takové malé přáníčko

gfx
pořádně to rozpařfb

gsfd
vše nej k narozkám
ghggm

Bleskovka 4.

21. března 2010 v 16:34 | Kalkana


1. Ahoj
2. Vyjmenuj 5 druhů koní
3. přezdívka
4. název blogu
5. co na dipík
6. Jak se máš???
7. papapa měj se pěkně

ahojík!!!!

14. března 2010 v 19:12 | Kalkana |  o Kalkaně
Ahojík

Tady se vám předstabuji nová ,,spisovatelka'' blogu wolfish-world. Když mi to Akéla nabídla tak jsem neváhala ani vteřinu. Chtěla bych jí říct že i ona sem může dávat články, protože když si ho založila tak by nebylo fér aby sem nemohla dávat články. Je na 100% jisté že budu pokračovat v tom co sem Akéla dala!!!

tak se mějte lidičky vaše nová ,,spisovatelka'' blogu wolfish-world Kalkama

Přenechám blog...

14. března 2010 v 16:41 | Akéla |  Blog
Myšlenky se mi bouří v hlavě a napadlo mě, že bych tenhle blog neměla nechávat jen tak... vím, že to zní divně po tom, co jsem sem napsala jakoby poslední článek, ale chtěla bych tenhle blog někomu přenechat. Někomu, kdo by se o něj postaral a měl by ho rád jako tehdy já. Kdokoli budete mít zájem, přihlaste se pod níže uvedeným heslem a pak si ho změňte!!! Blog se od té chvíle stane jenom vaším! :-). Budu moc ráda, když se tohodle zapomenutého ráje někdo ujme. Kdybych byla na vašem místě, mám pocit jako bych vkročila do dosud neobjeveného světa a měla bych potřebu ho zkoumat a zdokonalovat. Doufám, že vy tenhle pocit máte, i kdž nevím, jestli chápete jak to myslím. Každopádně budu vděčná každému zájemci.

Heslo je: wolfishworld

Poslední článek...

14. března 2010 v 0:25 | Akéla |  Blog
Ahoj!
Dnes vás z tohoto blogu zdravím naposledy! Chci vám dát sbohem! Už je to 5 měsíců, co jsem se sem nepřihlásila a na existenci mého starého fantasy blogu mě upozornil e-mail právě od administrátorů. Už dávno mám jiné zájmy a k fantasy mě to moc netáhne. Proto jsem se rozhodla s tímto blogem na vždy skončit! Nebudu ho mazat, úponechám ho jeho osudu, protože na to abych ho zničila já nemám sílu. Moc se omlouvám, že jsem to sem nenapsala pře tím, ale už i před těmi pěti měsíci jsem neměla chuť tady dál pokračovat. Doufám, že vás to nebude tolik mrzet, koho by to vlastně mrzelo, když sem skoro nikdo nechodí? Každopádně vám chci říct poslední rozloučení.

Kdyby vás náhodou zajímalo jaké mám teď blogy, dávám sem adresy. Nemusíte tam chodit, nemusíte mít zájem a můžete je ignorovat. Doufám, že jste si časy, kdy tenhle blog aktivně fungoval užili a pobavili se, i když teď když si štu ty staré články, uvědomuji si, že jsem byla až pžíliš moc dětská! Máte-li názor na konec tohoto blogu, napište mi nějaký komentář. (sice tím nic nezměníte, jenže já chci znmát vaše názory. Takže tenhle blog se s vámi loučí, přesto že tu bude ještě existovat několik měsíců, pravnědpodobně tak půl roku...

Tady jsou ještě ty odkazy, budu moc ráda, když ty blogy navštívíte...:P.S.: Díky za všechno

...Vaše Akéla...